• Sukces naszej uczennicy

• W piątek 23 lutego w Domu Kultury w Żelistrzewie wyróżniono najlepszych sportowców Ziemi Puckiej. Wśród nagrodzonych znalazła się nasza uczennica trenująca kolarstwo przełajowe - Marta Józkowicz z klasy VIII.

• Podsumowanie I półrocza

• 16 lutego odbył się apel  podsumowujący I półrocze. Słodkie upominki otrzymali uczniowie ze średnią powyżej 5,50 oraz ci, którzy nie opuścili ani jednej godziny lekcyjnej. Pani dyrektor wręczyła nagrody laureatom konkursu recytatorskiego, plastycznego oraz wiedzy o naszym patronie.

Apel był okazją do pożegnania Pani Aurelii Ladach, która przeszła na emeryturę. W naszej szkole pracowała 35 lat.

• Walentynki 2024

• Dnia 14.02.2024 r. w naszej szkole obchodziliśmy Walentynki - wyjątkowy dzień wyrażania sympatii czy przyjaźni.Tradycyjnie zorganizowano pocztę walentynkową. Uczniowie klas 0-VIII, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, kilka dni wcześniej wrzucali własnoręcznie wykonane serduszka i kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanej skrzynki. Następnie Samorząd Uczniowski rozdawał pocztę. Wszyscy odbiorcy byli mile zaskoczeni.

•

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Księdza Biskupa Konstantyna Dominika w Swarzewie informuje, iż w dniach

od 6 lutego 2024 r. do 4 marca 2024 r.

odbywa się rekrutacja dzieci do oddziału przedszkolnego oraz do klasy I  na rok szkolny 2024/2025.

Zapisy odbywają się w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 13.00.

Dokumenty do pobrania na stronie internetowej szkoły

/zakładka: o szkole – rekrutacja/  lub w sekretariacie szkoły.